Yaşama rehberlik ediyoruz!

20 yıldan uzun süredir Eğitim, İnşaat ve Turizm sektöründe çığır açan, yaşama değer katan projelere imza atıyoruz!
Hakkımızda

Hikayemiz

Kuruluşu 2002 yılına dayanan Mirnas Grup, faaliyetlerine eğitim sektöründe projeler gerçekleştirerek başlamıştır. 3 farklı şehirde gerçekleştirdiği okul projeleri ile binlerce çocuğun kaliteli eğitim ile buluşmasına olanak sağlayan Mirnas Grup, elde ettiği diğer sektörel başarılar ile yeni yatırımlar gerçekleştirmiştir.

2010 yılında bünyesinde bulunan birçok şirket ile tek bir çatı altında buluşarak daha da büyüyen Mirnas Grup, yola çıktığı ilk günkü kalite standardını, motivasyonunu ve tutkusunu hiç kaybetmeden yaşama rehberlik eden projeler üretmeye devam etmektedir.

Neler Yapıyoruz

Sosyal Sorumluluk

Mirnas Grup olarak, daha parlak bir gençlik için toplamda yüz bin öğrencinin elinden tuttuk!

Eğitime verdiğimiz önem ışığında her sene beş bin öğrencinin eğitim hayatlarına devam etmelerini sağlıyor, yarınlarımızı aydınlatmak için elimizden geleni yapıyoruz!

Vizyonumuz

Mirnas Grup olarak sahip olduğumuz en değerli vizyon; yaptığımız işin en iyisini ortaya koymaktır. Bu sebeple faaliyet gösterdiğimiz her sektörde ve oluşturduğumuz her projede ‘’En iyisini yapabilir miyiz?’’ diyerek yola koyuluyoruz. 20 yıldan uzun süredir ortaya koyduğumuz işler ve elde ettiğimiz başarılar ile daha da motive oluyor, ilerideki yatırımlarımızda her zaman ‘’Evet, biz bu işin en iyisini yapabiliriz!’’ diyeceğimiz alanlara ve sektörlere yöneliyoruz.

Misyonumuz

Geçmişimizdeki eğitim kökeni ve sahip olduğumuz bağımsızlık ruhu ile faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yüksek kalite standartlarını her daim sürdürmeyi amaçlıyor, yaşamın her alanında daha parlak yarınlar için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
Faaliyet Alanlarımız

Sektörler

Contact with us

Contact Experts

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at layout. Many desktop publishing packages and web page editors now use as their default model text.
Kevin Martin - Co Founder