Bahçeşehir Koleji’nden Büyük Başarı

TEOG 2016-2017 sonuçlarında Manisa Bahçeşehir Koleji, başarıları ile yine ön plana çıktı. Elde ettiği başarılarla velisinin ve öğrencisinin güvenini kazanarak Ege Bölgesi ve Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yerini aldı

Sınava giren 78 öğrencisi 120 soruda 117 net ortalama ile ulaşılması zor bir başarıya imza attı. Ayrıca 25 öğrencisi Türkiye birincisi olarak Manisamızı gururlandırdı. Öğrencilerini Koç Lisesi, Robert Koleji, Devlet Fen Liseleri, TEVİTÖL, Saint Joseph Lisesi, İzmir Atatürk Lisesi gibi Türkiye’nin seçkin ve prestijli okullarına yerleştirerek müthiş bir başarı elde etti.
Kurum tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Manisa Bahçeşehir Koleji, uyguladığı eğitim modeli, akademik takip sistemi ve güçlü eğitim kadrosu ile başarının tesadüf olmadığını kanıtladı. Amaçlarının düşünen, sorgulayan, dünya ile yarışan bireyler yetiştirmek olduğunu belirten okul kurucusu Fırat Atlıhan’ı ve güçlü kadrosunu tebrik ediyor, ilimizin eğitim kalitesini yükselten Manisa Bahçeşehir Koleji ailesine teşekkür ediyoruz.”